PBcom CNC obrábění | Podporujeme
Jsme certifikovaní dle normy ISO 9001:2015
menu

Podporujeme

Adopce na dálku®

Program Adopce na dálku® - darujete-li člověku vzdělání, darujete mu to nejcennější – šanci na nezávislost a lepší perspektivu v životě. Vaše pomoc tak bude trvalá. My podporujeme 12-letou holčičku Chaitru Naik z Indie.
Od roku 1993 pomohl program Adopce na dálku® více než 30 tisícům nejchudších dětí. Podpora zahrnuje financování nákladů na vzdělávání (školné na základních, středních či vyšších školách, školní pomůcky, školní uniforma, v případě potřeby pobyt na internátu, doučování), mimoškolní aktivity a zdravotní péči. Nedílnou součástí programu je i podpora komunit, které hrají v celkovém rozvoji a vzdělávání potřebných dětí zásadní roli.

Pro naší firmu se jedná o dlouhodobý projekt - stále aktivní

    
Více na www.adopcenadalku.cz

 

Zdravotní klaun

Nezisková organizace Zdravotní klaun s národní a mezinárodní působností, která přináší humor a radost hospitalizovaným dětem, geriatrickým pacientům a dalším potřebným v oblasti zdravotnictví. Tím přispívá ke zlepšení jejich psychického i celkového zdravotního stavu, a to prostřednictvím speciálně vyškolených zdravotních klaunů a souvisejících projektů. V současné době 86 zdravotních klaunů navštěvuje pravidelně 64 nemocnic a 7 domovů pro seniory. Aktivitou od roku 2001 si Zdravotní klaun vybudoval stabilní postavení, dobré jméno a velmi sympatickou tvář, která má podporou široké veřejnosti.

Pro naší firmu se jedná o dlouhodobý projekt - stále aktivní


Více na www.zdravotni-klaun.cz

 

DebRA ČR

Charitativní organizace DEBRA ČR, z.ú. byla založena v roce 2004. Jsme členem mezinárodního uskupení DEBRA INTERNATIONAL. Organizace DEBRA na celém světě podporují lidi se vzácným puchýřnatým onemocněním Epidermolysis bullosa congenita (EB) – v Česku nazývaným nemoc motýlích křídel. Posláním DEBRA ČR, z.ú. je zvyšovat kvalitu života lidí trpících nemocí motýlích křídel a jejich rodinám. Snažíme se zapojovat lidi s EB do plnohodnotného života.

Pro naší firmu se jedná o dlouhodobý projekt - stále aktivní


Více na www.debra-cz.org

 

SIRIRI, o.p.s

Obecně prospěšná společnost SIRIRI, udržitelný rozvoj – ve Středoafrické republice, zemi dlouhodobě trpící chudobou, nejde o jednorázové humanitární zásilky, ale o to, aby se obyvatelé dokázali postavit na vlastní nohy.
Rozvojová pomoc „dárcovským sirotkům“ – tedy chudým zemím ležícím mimo zájmy ostatních organizací i oficiální pomoci, které se však bez pomoci „zvenčí“ neobejdou. Osvěta a výchova k „rozvojovému přemýšlení“ a vědomí spoluzodpovědnosti za situaci v Africe.

Pro naší firmu se jedná o dlouhodobý projekt - stále aktivní


Více na www.siriri.org

 

TV NOE

TV NOE, televize dobrých zpráv je nekomerční české křesťanské médium. Nabízí pořady pro celou rodinu.Tv Noe je televizní program s etickým rozměrem. Vysílání má pokojný charakter spojený s pozitivním pohledem na svět. Nabízí zdravý životní styl s cílevědomým omezením zobrazování násilí a nemravností. Vysílaní je tedy odlišné od vysílání jiných stanic. K tomu přispívá i skutečnost, že žadatel nepočítá s vysíláním reklamy, společnost je nekomerčním subjektem. Tv Noe zprostředkovává zdravé hodnoty a všeobecnou snášenlivost mezi lidmi. Klade důraz na vzdělávání, na kulturní, duchovní a estetické prožitky. Příležitost dostávají rovněž církve, neziskové a veřejně prospěšné organizace. Tv Noe počítá s možností pořizovat vlastní nahrávky i živá vystoupení koncertních a divadelních představení. Program je do jisté míry komplementární s vysíláním Radia Proglas. Tv Noe spolupracuje na několika úrovních s mnoha televizemi obdobného zaměření ve světě.

Pro naší firmu se jedná o dlouhodobý projekt - stále aktivní


Více na www.tvnoe.cz

 

Radio PROGLAS

Radio PROGLAS, radio dobrých zpráv je nekomerční české křesťanské médium. Nabízí pořady pro celou rodinu.

Pro naší firmu se jedná o dlouhodobý projekt - stále aktivní

 


Více na www.proglas.cz

 

unicef "Dárky pro život"

UNICEF (Dětský fond OSN) pracuje ve více než 190 zemích světa, kde dětem pomáhá přežít a podporuje jejich rozvoj, od narození až do dospělosti. UNICEF dětem zajišťuje zdravotní péči, výživu, pitnou vodu a hygienu, základní vzdělání pro všechny chlapce i dívky a ochranu před násilím, zneužíváním a riziky nemoci AIDS. Největší část pomoci směřuje do těch částí světa, kde je situace dětí nejtíživější – do rozvojových zemí a do oblastí zasažených přírodní nebo válečnou katastrofou.
Naše firma darovala prostřednictvím našeho partnera léky proti onemocnění způsobené střevními parazity.

Pro naší firmu se jedná o příležitostní projekt


Více na www.darkyprozivot.cz

 

 
Nákup invalidního vozíku

Protože pojišťovna hradí jen asi třetinu nákladu na pořízení invalidního vozíku, tak jsme se rozhodly přispět na zbívající část, která je hrazena z přízpěvků od dárců.  Velmi rádi jsme přispěly na zakoupení invalidního vozíku pro mladého pána jménem Honza. Pořizovací cena vozíku 117 000,- Kč. Viz. fotografie níže.

Pro naší firmu se jedná o jednorázový projekt

 

Podpora soutěžní posádky na Rallye Budapešť - Bomako

V roce 2015 jsem podpořily posádku závodního vozu ŠKODA Favorit 135L. Start v Budapešti a cíl byl Bomaku. Tento závod měl i charitativní cíl a to formou různých dárku pro africké děti a v cíly byl vůz vydražen místními fanoušky. 

Pro naší firmu se jedná o jednorázový projekt


Více na info ZDE

 

A další sportovní, kulturní, charitativní akce a sbírky....

Fotogalerie